Zbiórka pieniędzy na wyjazd integracyjny

3 czerwca odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz KTA O. Stalowa Wola. Celem było dofinansowanie wyjazdu integracyjnego do Krynicy.

Uzyskaliśmy w tym roku niezbyt dobry wynik. Zbiórka podczas trwania Teatralnego Dnia Dziecka zakończyła się sumą 420 zł 83 gr.

Eliza (2011)

Słowa uznania należą się 9-letniej Elizie Młynarskiej, która bardzo zaangażowała się w tę akcję i zebrała prawie połowę tej sumy.

Aby przeprowadzić zbiórkę publiczną należy załatwić formalności – po wniosku o przeprowadzenie zbiórki publicznej do Urzędu Miasta i uzyskaniu zezwolenia, należy uzyskać zgodę organizatora imprezy i zakończyć stosownym protokołem. Dokumenty publikujemy w załączeniu do tego wpisu oraz w części dotyczącej sprawozdań z 2012 roku.

Na szczęście znaleźli się dodatkowi darczyńcy, którzy wsparli finansowo ten wyjazd. Chcemy wyrazić im wdzięczność wymieniając ich na liście darczyńców 2012 roku. Wielu z nich wspiera nasze działania od wielu lat, ale dopiero od tego roku nie pozostaną anonimowi. Wszystkim przychylnym nam osobom z tego i poprzednich lat serdecznie dziękujemy. Taki wyjazd to ważne wydarzenie dla dzieci z autyzmem, tym bardziej, że w mieście w okresie wakacji nie będzie zbyt wiele atrakcji skierowanych bezpośrednio do dzieci szczególnej troski.


  • Dokumenty dotyczące zbiórki pieniędzy 3 czerwca 2012 roku (w formacie PDF)
Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii inne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s